Akcje adopcyjneNasze akcje adopcyjne stały się już tradycją. Co miesiąc jeden weekend należy do nas i fundacyjnych zwierzaków. Można nas spotkać w pasażu Centrum Handlowego „PLATAN” i  „ARENA”, zobaczyć zwierzęta, przekazać dla nich prezenty lub wrzucić grosik do skarbonki.

Lubimy te weekendy, bo jest to okazja do spotkania się w sympatycznych okolicznościach, podzielenia się wrażeniami, poznania zwierzaków mieszkających w domach naszych wolontariuszy (nie zawsze mamy ze sobą codzienny kontakt), znalezienia nowych, kochających domów dla naszych podopiecznych. A przede wszystkim można zobaczyć na własne oczy, jak wiele jest ludzi o dobrych sercach, wrażliwych na los zwierząt.To bardzo budujące.

Jest to też okazja do niesienia „kaganka oświaty” – propagowania idei które nam towarzyszą na co dzień, lecz nie są jeszcze wystarczająco powszechne w społeczeństwie. Informujemy ludzi o konieczności sterylizowania zwierząt, o problemie bezdomności, o wielu innych aspektach z którymi musimy się borykać pomagając zwierzętom.

Share This