Mieczysław Leniwy

 

Imię: Mieczysław Leniwy
Płeć: kocur
Data Około ok.2010
Maść: biało czarny
Sterylizacja: Tak
Szczepienia: Tak
Stosunek do kotów: nie dogaduje się
Stosunek do psów: toleruje
Stosunek do dzieci: bardzo pozytywny
Do domu wychodzącego: Nie

Kontakt do opiekuna: al.lupikasza@gmail.com 693467175/605889669

Podstawowe warunki adopcji: wizyta przedadopcyjna, podpisanie umowy, przy adopcji do mieszkania – zabezpieczenie okien/ osiatkowanie balkonu, przy adopcji do domu – zabezpieczenie ogrodu przed wydostaniem się kota bez opieki poza ogrodzenie.

Opis: Mieczysław Leniwy trafił w ręce fundacji w 2019 roku. Był kotem żyjącym na ulicy, dokarmianym przez mieszkańców. Niestety brak schronienia w okresie zimowym i wiek sprawił, że strach było zostawić takiego miziaka na mrozie kolejną zimę. W ten sposób kocurek trafił do domu tymczasowego.
Mieczysław Leniwy jak na arystokratycznego seniora przystało w mieszkaniu odnalazł się doskonale. To bardzo spokojny kot, nie przejawia żadnej agresji. Jest ogromnym łasuchem, bardzo lubi towarzystwo człowieka, mizianie, wylegiwanie się na cieplutkiej kanapie… z grzeczności czasem nawet się pobawi. Na całego korzysta z kociej emerytury.
Mieczysława polecamy każdemu kto szuka kota czytelnego o przyjaznym usposobieniu. Będzie doskonałym kumplem do czytania książki. Miecio przeszedł szereg badań, jest całkowicie zdrowy i gotowy do pokochania.

Może Ci się również spodoba

Share This