Nasi Ludzie

Prezes Zarządu Lek.wet. Katarzyna Ostrowska-Cieślik

Kontakt: tel. 502 311 695

fundacja@szara-przystan.pl

Kasia i Piotr są lekarzami weterynarii.Założyli fundację w 2007 roku.Przez ich dom, który jest także siedzibą fundacji, ciągle przewijają się różne zwierzęta, potrzebujące pomocy.Prowadzą gabinet weterynaryjny w Gliwicach-Sośnicy przy ul. Jedności 32.

Patrycja Bache Zastępca prezesa Fundacji Przewodnik dwóch psów Iskry (posokowca bawarskiego – od 2007r) oraz Nera (labrador retriver – od 2012r), w domu na dopieszczenie jeszcze ma uratowaną kocicę Mili (kotka europejska – od 1999r). Od 2007 roku związana z Pogotowiem Adopcyjnym Posokowców, jednak nigdy nie potrafii przejść obojętnie obok potrzebującej pomocy istoty. Pierwsza adopcja: 24 godziny spędzone w trasie Zabrze – Szczecin – Zabrze. Zabierały starszego posokowca o imieniu Roki, który spędził swoją jesień życia w domu koleżanki Patrycji jako członek rodziny.

Przewodniczący Rady Marta Mnich

Marta współpracuje z fundacją od maja 2009 r.

Pierwszą podopieczną była suczka o imieniu Nuka, która została wyratowana ze wsi z bardzo złych warunków.

Pasją Marty są psy i konie – jeździ konno od dziewięciu lat. Oprócz tego ukończyła szkołę o profilu technik weterynarii. W domu ma trzy własne psy, 13-letniego Dżoka, 15-letnią suczkę Dianę oraz Ciapka, który był podopiecznym fundacji i został na stałe.

Sekretarz Rady Halina Binkowska

kontakt: halban@autograf.pl

Halina jest polonistką, pracuje jako nauczyciel w zabrzańskim liceum. Od dawna w jej domu znajdowały schronienie różne zwierzaki w potrzebie, a współpraca z fundacją zaczęła się w 2007 roku od pieska imieniem Bąbel. Do dziś jest to jeden najbardziej aktywnych domów tymczasowych fundacji.

Członek RadynKarolina Liberka

Aleksandra

Tarnowskie Góry

kontakt: kotkibaziowe@gmail.com

Ola jest studentką. Pierwszym podopiecznym naszej fundacji, który znalazł dom dzięki Oli, był kocurek Tiger. Było to w kwietniu 2011 r. W domu razem z Olą mieszka kocur Herszt, który przez pewien czas czekał na adopcję, ale w końcu postanowił zostać na zawsze.

Renata

Pierwsza fundacyjna podopieczna Renaty to suczka Tina, znaleziona w lesie z piątką szczeniąt.

Był to kwiecień 2011 r. Maluchy znalazły domy, a Tina została na zawsze.

Renata wraz z mężem prowadzi małą firmę, a razem z nimi mieszka sześć psów-mieszańców i cztery koty.

Bernadeta Wnuk

Kontakt tel. 601 919 211

To wieloletnia wolontariuszka Gliwickiego Schroniska i Fundacji Animals Time, z którą w tym roku połączyliśmy siły. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt udanych adopcji, uratowanych istnień. Poświęca cały swój wolny czas zwierzakom i robi to z wielkim sercem, a o tym najlepiej świadczy fakt, że ma 8 swoich, prywatnych psów.Bajkę, Beksę, Sztachetę, Pokera, Tulka, Sabinę, Rotkę i Tonika. Prowadzi również dom tymczasowy w Gliwicach.

Elżbieta Okońska

Kontakt tel. 531 897 776

Ela również trafiła do nas z fundacji Animals Time.

Jest behawiorystką. Ma nie tylko ogromną więdzę w tym temacie, ale i doświadczenie. Ciągła praca z problematycznymi zwierzakami daje jej możliwość ciągłego rozwoju. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i w razie potrzeby pomaga naszym podopieczym i ich nowym rodzinom. Jej metody są nie tylko skuteczne ale i przyjazne zwierzakom. Ela ma swoje dwa psy starszą Fibi i malutką Molly.

Iza Bartosz

Kontakt tel. 509 357 294

Iza to także wieloletnia wolontariuszka Fundacji Animals Time. Jest zadeklarowaną kociarą. Kocha koty nad życie. Ratuje te wolnożyjące i udomowione. Leczy, znajduje domy, kastruje, sterylizuje po prostu ratuje im życie. Jak sama mówi najbardziej kocha pracować w terenie. Wyłapywanie kotów wolnożyjących wymaga ogromnej wiedzy, sprytu które Iza niewątpliwie posiada. Warto zaznaczyć, ze Iza ma ogromną wiedzę na ich temat. W szczególności chorób dotykających koty. Wie również jak z nimi pracować. Ma swoje dwa psy Zulkę i Punię oraz dwa koty Czarnego i Dziką.

Oliwia Kowalik

Kontakt: 783-976-021

Oliwka młoda i niezwykle kreatywna osoba , wrażliwa dusza i głowa pełna pomysłów. Dołączyła do naszej Fundacji wraz z całą ekipą Animals Time. Trudno wymienić wszystkie działania , w które się angażuje. Interwencje, adopcje, obsługa strony fundacyjnej to codzienność, a poza tym współtworzy program dla telewizji pod tytułem „Sposób na cztery łapy”. Daje również dom tymczasowy zwierzakom. Zawsze gotowa do pomocy. W jej słowniku nie istnieje słowo „ niemożliwe”. Jej prywatne zwierzaki to dwa psy: Bruno i Borys.

Oliwia i Jarek Ruda Śląska

Grażyna i Joanna
Zabrze

Agnieszka

Kontakt: 512686781

Agnieszka dołączyła do Fundacji na początku 2014 roku. Zaczęło się od psiaka „tymczasa” Grosika, który został z nią na stałe. Udziela się aktywnie na akcjach, a ponadto prowadzi dom tymczasowy dla kotów. Kocha zwierzęta ponad życie. Jej celem jest niesienie pomocy każdemu potrzebującemu zwierzakowi.

994668_10202480845440625_698356554_n

Joanna

 Kontakt: 515734884

Joanna, studentka medycyny z Zabrza, z fundacją współpracuje od 2012 roku, prowadzi dom tymczasowy dla kotów.

Pierwszym tymczasem była Lusia, ale jej serce skradł jeden z kolejnych kotów- Tyfus, który został na zawsze.

Podczas wakacji zapewnia kotom letnie spa na wsi „u tymczasowych dziadków”, gdzie również znajdują się zwierzęta: Rudzik- senior rodu i Korek- tymczas, który skradł serce rodzicom, oraz uratowana suczka o wdzięcznym imieniu Szarik.

Mirella_Jankowska

Mirella Jankowska Zabrze

Kontakt: 888 860 806

Mirella rozpoczęła stałą współpracę z fundacją w roku 2014 od złapania i dania domu tymczasowego trzem maluszkom spod krzaka. Wcześniej korzystała z pomocy fundacji przy kotach wolnożyjących, jeśli któryś wymagał leczenia. Dzięki wsparciu męża przez ich dom przewijają się przeróżne kociaki, działają też w terenie sterylizując dzikuski i ratując napotkane zwierzęta w potrzebie. Prywatnie właściciele dwóch kociaków.

Share This