Tymczasowy dom to pomoc na całe życieZ radością informujemy, że nasza Fundacja ruszyła z kolejną akcją „Tymczasowy dom to pomoc na całe życie”.

Głównym celem akcji jest promowanie Domów Tymczasowych i ich pozyskiwanie dla zwierząt zagrożonych schroniskiem, zwrócenie uwagi na kwestię stresu jaki przeżywa zwierzę i jakie niesie to niekorzystne konsekwencje na jego relacje z otoczeniem w przyszłości oraz propagowanie wśród ludzi satysfakcji i radości z pomocy czworonogom.

Akcja skierowana jest do ludzi mogących pomóc w tymczasowej opiece, podczas której w przyjaznych, domowych warunkach można lepiej i szybciej rozpoznać charakter, usposobienie i potrzeby zwierzaka, przygotowując go tym samym do ostatecznej adopcji. Satysfakcja jaką uzyskują tymczasowi właściciele, w momencie gdy zwierzak znajduje swój nowy, prawdziwy dom jest nie do opisania!

Wszystkim polecamy to uczucie! Wszystkie aktualności można będzie śledzić na fb Fundacji. Mamy nadzieję, że coraz więcej osób będzie znało termin „dom tymczasowy”.

Jeżeli ktoś z Państwa kocha zwierzaki i może stać się domem tymczasowym dla psa lub kota prosimy o kontakt pod nr telefonu 505 114 976 lub 783 976 021 lub dt.szaraprzystan@gmail.com

Akcję „Tymczasowy dom to pomoc na całe życie” wspiera serwis PETSITTER.PL

Share This