Ogłoszenie grzecznościowe

Cześć !!!

Nazywam się Lea , jestem owczarkiem niemieckim. Mam 8 lat, ale wcale na tyle nie wyglądam. Jestem ładna i zadbana, ponadto dbam o zdrowie, jestem pod stalą opieką lekarza weterynarii ( poradnia weterynaryjna Gliwice osiedle Sikornik) i jestem wysterylizowana. Posiadam książeczkę zdrowia z wpisami szczepień.
Jestem łagodna i towarzyska, a jednocześnie sprawdzam się jako czujny stróż otoczenia. Bardzo chciałabym znaleźć dom zastępczy, ponieważ moi państwo dużo pracują i z tego powodu ciągle siedzę sama ( mają taką pracę, że siedzę sama nawet po dziesięć godzin ). Niestety od pół roku, brakuje osoby, z którą dotąd mogłam spędzać wiele czasu ( normalne koleje życia ).
Uwielbiam towarzystwo i lubię długie spacery, ale obecnie nie zawsze jest z kim na nie pójść. Od początku swojego psiego życia, mieszkałam w przytulnej budzie, w ogrodzie ( było to do tej pory jedyne miejsce zamieszkania). Jak widać, jestem psiakiem, który jest przyzwyczajony do życia na zewnątrz domu. Jestem wyjątkowa , trudno w to uwierzyć? A co powiecie na to,że moim ulubionym przysmakiem są marchewki ?
A poza tym jem wszystko, ale mam ładą figurę 🙂

serdecznie pozdrawiam hau, hau i oczekuje na ciekawe listy

Lea

Może Ci się również spodoba