Ogormne podziękowania.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na nasz koncert rockowy „Zwierzaki na Rockowo”. Dzięki Waszej pomocy uzbieraliśmy kwotę: 1546,96 zł. Cała suma zostanie przeznaczona na utrzymanie podopiecznych naszej Fundacji.

Chcielibyśmy podziękować też wszystkim tym, bez których ta impreza z pewnością by się nie odbyła, m.in.: Panu Dawidowi Florkowi wraz z całym obiektem „Ślaskie Rancho” (http://slaskierancho.pl/) za możliwość organizacji tegoż koncertu w tym klimatycznym miejscu oraz gościnę. Oczywiście zespołom, które zgodziły się zagrać dla Was i dla nas również:
„Sergiele i Przyjaciele”
„Schau Pau Acoustic Blues” oraz
„Highway”.
Dziękujemy również Partnerowi Wydarzenia – Kopalni Guido (http://www.kopalniaguido.pl/) oraz Partnerom Medialnym: Pokłady Kultury (http://pokladykultury.pl/index.php/home) i Nowiny Zabrzańskie (http://nowinyzabrzanskie.pl/).
Po raz wtóry dziękujemy również Studiu Muzycznemu „Silesia Music” (https://www.facebook.com/SilesiaMusic?fref=ts) za możliwość zorganizowania prób i wspaniałe warunki pracy dla zespołów a także Ekipie Technicznej, która nagłaśniała imprezę ze studia Arc Music S.C.( http://www.arc-music.pl/ ).

Za tym koncertem stoi cały sztab Dobrych Dusz, bez których nie byłoby tej imprezy. Nie sposób ich wymienić dlatego z całego serca dziękujemy naprawdę wszystkim, którzy nam w jakikolwiek sposób pomogli, służyli dobrą radą i byli, po prostu byli 🙂
Dziękujemy także naszym Wolontariuszom, którzy w gotowości stawili się do pomocy przed koncertem 🙂
Z pewnością nie jest to nasz ostatni tego typu koncert, mamy nadzieję, że za rok uda się zorganizować równie ciekawe wydarzenie na które z przyjemnością Was zaprosimy.

Może Ci się również spodoba