Pomaganie masz w naturze;)

Kolejni cudowni ludzie zgłosili się do nas z propozycją i chęcią pomocy. Tym razem zapraszamy wszystkich do „ Mydlarni u Franciszka” przy ul. Wolności 278 w Zabrzu oraz przy ul. Plutonowego R. Szkubacza w CH M1 Zabrze. Można tam nabyć prześliczne torby, z których 50% dochodu zostanie przekazana na leczenie i utrzymanie naszych podopiecznych!
Ciekawostką jest, że do „Mydlarni u Franciszka” można przychodzić na zakupy ze swoim pupilem! Są to miejsca przyjazne czworonogom. W lato przeprowadzana jest akcja „Łyk wody dla ochłody”, przed sklepami stoją miski z wodą dla osób, które w upał spacerują po mieście z psami – aby zwierzęta mogły sie napić.
Znajdziemy tam kosmetyki, które nie są testowane na zwierzętach i nie posiadają w składzie zwierzęcych tłuszczów itp. Oprócz kosmetyków dla Pań i Panów są świetne mydła marsylskie, które nadają się do kąpania psów czy czyszczenia kociej sierści, a do tego są hipoalergiczne i nie podrażniają skóry, a nawet oczu zwierząt
Zapraszamy do odwiedzenia:
https://www.facebook.com/mydlarniaufranciszka?ref=ts&fref=ts
Kilka słów od nich samych:
“Co natura daje dla ciała i dla ducha” to nasze motto.
Mydlarnia u Franciszka to sieć sklepów kierujących się dewizą „Co natura daje dla ciała i dla ducha”. Oferta bogata w wiele naturalnych kosmetyków, spełnia oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Syryjskie skarby Aleppo, francuskie wyroby marsylskich mydlarzy, marokański eliksir młodości, czy bogactwo Morza Martwego, kuszą najlepszą jakością, dostępnymi cenami, a przede wszystkim nieocenionymi walorami pielęgnacyjnymi. Prostota podania połączona z profesjonalnym doradztwem to cechy, dzięki którym dopasowujemy się do Twoich potrzeb, po to by skutecznie działać na zmysły i urodę.

Może Ci się również spodoba