Potrzebny dom tymczasowy dla kotki Alisi-dramatyczna sytuacja naszej Wolontariuszki.

⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️‼️‼️‼️‼️
Jakiś czas temu apelowaliśmy o pomoc dla kotów, które mieszkały w jednym z naszych domów tymczasowych u naszej Koleżanki Asi.
Asia od lat współpracuje z naszą Fundacją i z pełnym zaangażowaniem pomagała zwierzakom. Niestety zachorowała na stwardnienie zanikowe boczne potocznie zwane SLA😢 To straszna i wyniszczająca choroba, która powoli odbiera człowiekowi całkowitą sprawność. Asia czuje się już bardzo źle i absolutnie nie jest w stanie zaopiekować się żadnym zwierzakiem 🙁
Z Asią mieszkały trzy koty, dla dwójki udało nam się zorganizować lokum, natomiast w domu nadal pozostaje kotka Alisia. Obecnie do Asi przychodzi nasza druga Wolontariuszka Grażyna i robi wszystko przy koteczce.
Alisia jest kotem najbardziej wycofanym i potrzebuje nieco więcej czasu aby zaufać człowiekowi. Ma 4 lata, jest wykastrowana, przebadana, testy fiv/felv ujemne. Bardzo dobrze dogadywała się z innymi kotami.
Kochani błagamy Was o pomoc💔💔‼️‼️ Otwórzcie swoje serduszka ❤ Potrzebujemy na cito domu tymczasowego dla Alisi. Fundacja zapewnia WSZYSTKO-kuwetę, żwirki, jedzonko, ewentualne leczenie na nasz koszt+stałe wsparcie doświadczonej Wolontariuszki, która pokieruje wszystkim i będzie koordynatorem w tej sprawie. Wszystko powie co i jak robić.
Jesteśmy załamani a sytuacja jest totalnie dramatyczna nie tylko z powodu Alisi ale także i naszej Koleżanki Asi, która przecież tak bardzo cierpi 😢
Kontakt w sprawie Alisi: 509357294

Może Ci się również spodoba

Share This