Przypominamy o bajkowych kociakach.

Kociaki pilnie potrzebują domów stałych… Takich już na zawsze…
Śnieżka i Apsik od początku swojego krótkiego życia mają pecha… Na początku zmagały się z chorobą- kocim katarem, a później z szukaniem domu, choćby tymczasowego. Obecnie to już ich 3 dom tymczasowy… Co chwile są z różnych przyczyn oddawane i przenoszone. To dopiero 8 –miesięczne kociaki i po tym co przeszły należą im się kochające domki.
Oba koty są kochane, towarzyskie i przytulaśne. Lubią zabawę, zwłaszcza ganiać za wędkami, czy innymi kocimi zabawkami. Mogą być adoptowane razem lub osobno. Idealne do innych kotów, mogą również mieszkać z psem.
Bardziej odważna jest Śnieżka. Jest kotką bardzo ciekawą świata. Uwielbia zabawy. Gdy zobaczy ruszający się sznurek czy myszkę od razu biegnie i łapie. Jest zaszczepiona i odrobaczona. Nie jest jeszcze wysterylizowana. Jest biało- czarna i ma piękne oczka.
Apsik jest spokojniejszy, może być nieco z początku wystraszony, ale wzięty na kolanka i głaskany- odpręża się, uspokaja i zaczyna słodko mruczeć. Jest kocurkiem już wykastrowanym, zaszczepionym i odrobaczonym. Ma nawet swój „znak szczególny” w postaci małej plamki na oczku (ślad po kocim katarze). Widzi normalnie na to oczko i w niczym mu to nie przeszkadza. Jest większy od swojej siostrzyczki i ma piękne umaszczenie.
Kociaki pilnie potrzebują w końcu spokojnych i bezpiecznych domów stałych, bo ciągłe zmiany źle na nie działają…
Kontakt w sprawie adopcji: Agnieszka, tel. 512686781, mail: myszkaga@wp.pl

Może Ci się również spodoba