Robocze maluszki szukają nowych domków

Młotek, Nasadka, Turbinka, Imbus, Torx i Magnes szukają domków ✨⛓
Krótkonożna, bezproblemowa, przekochana, niewielka suczka, oraz nieznany dżentelmen z darem do podkopów pod ogrodzeniem, niedopatrzenie właścicieli – i cyk, na świecie pojawiają się takie małe, przemiłe gagatki, które musza znaleźć sobie w nim miejsce – właściwie musimy zrobić to my;) ?
Dzieciaki z miotu roboczego urodziły się 1 kwietnia 2022 roku – oznacza to że są już gotowe do zmiany miejsca zamieszkania na swoją nowa, kochająca rodzine:) są po dwukrotnym odrobaczeniu, szczepieniu i chipowaniu. Wszystkie papiki są odważne, nie wycofane, zainteresowane światem i zdrowe. ⚒️
W przyszłości nie powinny urosnąć na duże pieski – spodziewamy się że suczki mogą urosnąć do kilku (max kilkunastu) kilogramów, samce powinny ważyć troszkę więcej, ale… genetyka potrafi zaskakiwać, trzeba mieć to na uwadze:)
Ich mama jest miłym, bezproblemowym psem, socjalnym, kochanym, pieskiem rodzinnym. Ma raczej krótsze łapki, waży ponad 10kg. Ojciec jest nieznany, ale prawie wszystkie dzieci po nim odziedziczyły szorstki włos – może mieć coś w sobie z terriera, dzieci mogą otrzymać coś z takiego charakterku.
Wyrosną raczej na dłuższe niż wyższe pieski.
Spodziewamy się ze dzieciaki wyrosną na rodzinnych kompanów spacerów, cudnych kumpli i przemiłe grzejniczki łożka, fotela i kanapy. Oczywiście, domy podwórkowe nie są dla nich brane pod uwagę. ?
Kontakt w sprawie adopcji:
? Nadzieja Cieślik (messenger, facebook)
? 575 220 999 (Nadzieja)
? szczeniakirobocze.adopcja@gmail.com
? szczeniaki przebywają na śląsku, możliwa adopcja na terenie całego kraju

Może Ci się również spodoba

Share This