Szkolenie dla psów – oferta specjalna dla podopiecznych fundacji!

Szkolenia dla psów- oferta specjalna

Szkolenie psów nie jest rzeczą łatwą, każdy pies jest inny, tak jak różni są ludzie. Książka, telewizja, porada słowna nie zastąpi nam ćwiczeń z psem pod okiem doświadczonego tresera, który potrafi metodę szkolenia dopasować do charakteru i temperamentu psa.

Szkolenie psów jest skierowane do każdego właściciela psa rasowego jak również mieszańca. Ma ono na celu sprawić by spacer z psem stał się przyjemnością.

Ze względu na wielką różnorodność zainteresowań właścicieli psów i możliwości psychofizycznych ich podopiecznych, mamy bardzo szeroką ofertę.

Szkolenia prowadzone są w formie indywidualnej, grupowej i stacjonarnej, aby każdy mógł wybrać odpowiednią dla siebie opcję.
Oferta dla adopcyjnych psiaków i ich opiekunów!

Zakład Szkolenia Psów HSM KORKUS z Katowic przy współpracy z naszą fundacją „Szara Przystań” ma zaszczyt przedstawić Państwu niesamowita ofertę.

Każdy psiak wy adoptowany przez fundacje „Szara Przystań” na podstawie umowy adopcyjnej otrzyma 10 % rabatu na usługi szkoleniowe i pielęgnacyjne w Zakładzie Szkolenia Psów HSM KORKUS.

PROWADZONE SZKOLENIA:
Psie przedszkole
Szkolenie w kierunku posłuszeństwa
Szkolenia specjalistyczne

Więcej informacji pod adresem:
http://posokowce.org.pl/szkolenie-korkus/

Może Ci się również spodoba

Share This