Sznitka

Imię: Sznitka
Płeć: kotka
Maść: Biało szaro pręgowana
Data urodzenia: 04 2017
Stosunek do kotów: bardzo dobry
Stosunek do psów: nie zna
Stosunek do dzieci: pozytywny
Sterylizacja: tak
Szczepienia: tak
Do domu wychodzącego: nie
Kontakt do opiekuna: i.animalstime@gmail.com; Iza 509357294
Podstawowe warunki adopcji: wizyta przedadopcyjna, podpisanie umowy, przy adopcji do mieszkania – zabezpieczenie okien/ osiatkowanie balkonu, przy adopcji do domu – zabezpieczenie ogrodu przed wydostaniem się kota bez opieki poza ogrodzenie

Opis: Sznitka to koteczka która trafiła pod skrzydła naszej fundacji jako maleńkie 2-miesięczne kociatko. Wraz z siostrą została wyrzucona w reklamówce do śmietnika.
Dziś to piękna dorosła kocica, której do tej pory nikt nie wypatrzył…jak to możliwe? Czeka na swojego człowieka już ponad rok!
Sznitka w pierwszym kontakcie jest raczej obserwatorką ale wystarczy dać jej „chwilę” na oswojenie z nową sytuacją i wychodzi z niej samo dobro. Bardzo lubi spędzać czas u boku człowieka i posiedzieć na kolanach. Jest raczej spokojną obywatelką. W domu tymczasowym upodobała sobie kocurka Ważniaka do wspólnych zabaw i fantastycznie potrafią się sobą zająć dlatego fajnie gdyby kotka zamieszkała z drugim kotem. Sznitka jest zdrowa, zaczipowana i wysterylizowana. Doskonale korzysta w kuwety.

Może Ci się również spodoba

Share This