Wieści od Araika:)

Oto zdjęcia naszego Araika i widomość od wspaniałych Opiekunów!

Chcielibyśmy się pochwalić naszą Gwiazdą:* Nasz Arai został doceniony i wraz z jedenastoma innymi zwierzakami trafił na łamy kalendarza Fundacji Szara Przystań na rok 2015. Jest to dla nas duża niespodzianka (Araiek został adoptowany 2013/2014r.). W tym czasie przez Fundację przewinęło się wiele zwierząt, tym większa więc jest radość, że nasz Kocurek został wybrany. Kalendarz jest też fantastyczną pamiątką na długie lata. Ma ten nasz Chłopczyk coś w sobie;)
Przesyłamy również zdjęcia obrazujące jak z Araika zrobił się dorodny Arai. Nasz Czarnuszek znaleziony pierwszego listopada na cmentarzu (strach się bać;p) wniósł do naszego domu ogrom szczęścia.
Araiek jest dokładnie taki jak mu z miodowych oczu patrzy. Bardzo mądry, a przy tym piękny. Energiczny, stanowczy, niebywale temperamentny; odważny kiedy trzeba, ale zazwyczaj ostrożny i trzymający dystans. Zawsze ma swoje zdanie i nie daje sobie w "kaszę dmuchać". Rozrabiaka, który z satysfakcją potrafi zrobić na złość. Najwierniejszy fan ruszających się tasiemek, szeleszczących worków i latających papierowych kuleczek (Araiek aportuje). Urodzony łowca, a także mistrz w dziedzinie polowania na wszystko, co żyje i pojawia się w mieszkaniu. Zdeklarowany jedynak, który nie znosi się dzielić tym co jego. Swoim ludziom ufa bezgranicznie, bardzo kocha i bywa zazdrosny. Zawsze jest blisko, a "mizianki", "lizakowanie", "tarmoszki", "baranki", "noski-noski", całuski, ugniatanie, leżenie na kolanach i głośne "traktorzenie", to jego stałe elementy dnia.
Na zakończenie chcielibyśmy podziękować dobrym ludziom, którzy zabrali Araika z cmentarza. Dziękujemy też Fundacji za opiekę i podarowanie nam naszego Kochanego Kocurka.

Pozdrawiamy.

Agnieszka i Artur.

Może Ci się również spodoba