Zoka

Imię: Zoka

Wiek: 2 lata
Stosunek do psów: dobry
Stosunek do kotów: nie nadaje się do zamieszkania z kotami
Stosunek do dzieci: nie nadaje się do mieszkania z maluszkami, ze starszymi tak
Szczepienia/chip: tak
Kastracja:tak
Opis: Zoka została zauważona przez Dobrą Duszę we wrześniu, mieszkała sama w polu kukurydzy. Nie dała się złapać ani do siebie podejść, dopiero po dwóch tygodniach po rozstawieniu klatki-łapki udało się sunię złapać i umieścić w domu tymczasowym.
Z początku była bardzo lękliwa, człowiekowi nie pozwoliła się zbliżyć aż do pierwszego głaskania 🙂 Kiedy poznała dobro jakie płynie z ludzkiej ręki, zaczęła powolutku nabierać zaufania i otwierać się na świat.
Dziś to pies nie do poznania, jest wesołym, radosnym szczeniakiem. Bardzo lubi się bawić, kocha spacerować. Na spacerach wychodzi z niej łobuziak, wszędzie musi zajrzeć, koniecznie się wytarzać, jest bardzo łowna. Potrzebuje konsekwencji w wychowaniu. W domu natomiast to wielka pieszczocha, upomina się o uwagę i głaskanie.Ten słodki łobuziak naprawdę kradnie serduszka 🙂 Ma rewelacyjne oczy i spojrzenie, widać tam wszystko jak na dłoni.
Zoka ze względu na swoją przeszłość i to, że prawdopodobnie nic dobrego tego malucha z ręki człowieka nie spotkało jest płochliwa i reaguje strachem na mężczyzn. Jednak przy odpowiednim podejściu, spokojem i cierpliwością da się to pogodzić. Zoka nie nadaje się do malutkich dzieci, czasem podszczypuje w euforii zabawy. Ze starszymi natomiast dobrze się rozumie-jeśli dzieci są spokojne i rozumieją pewne zachowania.
Bardzo lubi inne psy dlatego też marzy nam się aby została wydana do rodziny gdzie jest już psiak. Drugi pies dodaje jej także odwagi w życiu, bierze z niego przykład co przy lękliwym charakterze jest bardzo ważne.
Suczka jest już wysterylizowana, zaszczepiona oraz zaczipowana. Gotowa do adopcji!
Z chęcią umówimy się na spacerek w celach zapoznawczych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Może Ci się również spodoba

Share This